Press "Enter" to skip to content

Greitasis kreditas – kada verta rinktis?

Šeimos finansų valdymas – labai atsakinga sritis. Žmonės susiduria su įvairiomis situacijomis. Problemos ateina netikėtai, ypač sunku, jei sugenda buitinė technika, paveda darbui skirtas automobilis, be investicijų sustoja neseniai įkurto verslo veikla. Gyvenimas verčia reaguoti čia ir dabar, o juodai dienai atidėtų santaupų jau nebėra, tuomet greitasis kreditas – Jūsų išeitis.

Sprendžia rūpesčius be pastangų

Yra daugybė situacijų, atsitikimų, kurie bet kurį iš mūsų gali priversti ieškoti lėšų. Greitasis kreditas padeda apsiskaičiavus, nesuvaldžius esamos situacijos atostogų metu, netikėtos ligos atveju, staiga netekus darbo, ar tiesiog pritrūkus pinigų. Greitasis kreditas gali būti pats tinkamiausias būdas smulkioms bei trumpalaikėms finansinėms problemoms spręsti. Jei juo pasinaudosite sumaniai ir apgalvotai, Jūs išspręsite visus rūpesčius be didesnių pastangų.

Greitis

Kitas greitųjų kreditų privalumas yra greitis. Paskola suteikiama vos užpildžius paraišką internetu, ar netgi SMS žinute. Itin paprastas paraiškos užpildymo procesas, greitas atsakas dėl reikiamos paskolos. Greitasis kreditas būna suteikiamas vos per kelias akimirkas, o skolinantis pirmą kartą, ir nemokamai. Tai reiškia, jog jei paskolą grąžinsite laiku, jums iš viso grąžinti reikės tik tiek, kiek pasiskolinote – paskola nemokamai. Palūkanos pradedamos skaičiuoti tik po sutartyje numatyto laiko, dažniausiai po 3 mėnesių. Jeigu jums prireikė pinigų skubiai, ir sąlyginai neilgiems terminams, šio tipo paskola –  jums.

Nereikia užstatyti turto

Kreipiantis dėl greitojo kredito, nereikia užstatyti turimo turto, ieškoti laiduotojų. Greitųjų kreditų bendrovės tikrina tik Jūsų pajamas, kurios ir bus garantu, jog pajėgsite grąžinti paskolą. Kreiptis dėl greitojo kredito galima, net jei praeityje vėlavote grąžinti paskolas, bei turite prastą kredito istoriją. Be abejo, šiuo atveju skolinsitės gerokai brangiau, bet tai padės jums įveikti grynųjų pinigų poreikį, o jei veiksite apgalvotai, grynieji pinigai padės susitvarkyti savo kredito istorijos bėdas.

Skolinkitės atsakingai

Asmeniniai finansai – pati paprasčiausia ir elementariausia finansų sritis, nereikalaujanti ypatingo finansų rinkų bei finansinės inžinerijos išmanymo. Vis tik, daugumai žmonių finansinio plano laikymasis nėra toks jau paprastas. Prieš nuspręsdami imti greitąjį kreditą, ar ne, labai svarbu suprasti kada jis gali būti naudingas, o kada, sukelti dar daugiau finansinių problemų. Tinkamoje situacijoje pasirinktas greitasis kreditas, išsprendžia netikėtai atsiradusius finansinius rūpesčius, tačiau atminkite –  skolintis reikia atsakingai.

.

Įvertink ⭐

Comments are closed.